בואו לראות מה זה מיתוג

/// אופטיקה פוקוס ///

 

ישנם נושאים רבים בעולם שלא כולם מסכימים עליהם פה אחד, ואפשר להניח שעל רוב הדברים בעולם יהיו דעות לכאן או לכאן. ויתכן שגם עם ההנחה הזו לא כולם מסכימים. אבל יש דברים שכל העולם כולו מסכימים עליהם, ואינם מוטלים בספק כלל.

החשיבות של "בריאות העיניים" זהו ללא ספק אחד הדברים שכולם יסכימו אתו פה אחד, על בריאות העיניים אף אחד לעולם לא יתפשר ואף אחד לא יגיד "בשבילי מספיק משהו כמעט טוב".

בשביל העיניים של הבן המתוק שלנו שרכון עכשיו בחיידר על המסורת, על המשניות או על הגמרא אף אחד לא יעלה בדעתו שמספיק שהן יראו רק 70% בסדר.

 

כל אחד מבין ורוצה לתת לעיניים שלו ולעיניים של הילדים שלו, את הטוב ביותר. הן מבחינת המקצועיות - שהיא תהיה בהתאמה מלאה ומדויקת לעיניים, הן מבחינת ההתאמה אישית ומדוייקת של מבנה המשקפיים, והן מבחינת החומר-גלם, שהאיכות שלו תהיה מושלמת.

כשאתם רוצים להתאים לכם או לילדים שלכם את המשקפיים הטובות ביותר והמקצועיות ביותר, אתם חייבים מישהו מקצועי באמת, בעל נסיון אצל המומחים הגדולים ביותר, אופטומטריסט מקצוען עם תעודות שתוכלו לסמוך עליו בעיניים.

אתה לא רוצה שעדשות המשקפיים שלך או של הילד שלך יעשו אצל איזה חאפר שאולי קוראים סאלים או אחמד, והוא החליט ביום בהיר להפוך לייצרן משקפיים עבור חנויות אופטיקה. אתה רוצה להיות בטוח שהם נעשו אצל מישהו שבאמת אכפת לו מהעיניים שלך, אצל מישהו שקרוב אליך, מבין אותך. ויודע בדיוק מה שאתה צריך.

"באופטיקה פוקוס" מבינים שעיניים זה לא דבר שכדאי להמר עליו, ולכן השקיעו את המקסימום והביאו את שיא המקצועיות ברמה בינלאומית עם תעודות ע"פ התקן של ארה"ב המקפידה הרבה יותר מישראל, "באופטיקה פוקוס" קובעים כאן שיא חדש של התאמת עדשות מושלמת לראייה האופטימלית שלכם, מקצוענות שיש לה גב מהמלצות חמות של רופאי עיניים בכירים ומוסמכים מארה"ב.

 

בנוסף, "באופטיקה פוקוס" הביאו לכם עוד משהו קטן מעבר לים, משהו שקשה למצוא אותה בישראל התזזיתית: שירות, סרוויס! שהמשמעות שלו היא מחויבות מלאה ללקוח, מחויבים להקשיב לצורכי הלקוח עד הסוף ולתת את השירות המקסימלי שמגיע לו - בדיוק כמו בארה"ב. כי אנחנו מאמינים שהמקצועיות היא לא על חשבון השירות.

תפקחו עיניים ובואו לראות מה זה מקצועיות ושירות.

 

אומנות המיתוג התמקדה בשפה החזותית בעיקר בביטוי המקצועיות הגבוהה, הנגישות וההבנה לצרכי הלקוח. ובנוסף התאמה לקהל יעד של אנשים שמחפשים משקפיים מקצועיות ואיכותיות, וכשמדובר בבריאות העיניים הם לא מוכנים להתפשר...

משרד פרסום, תפיסת עומק

עיצוב פרסום וקריאייטיב

כתובת המשרד: מרכז העסקים 'לב הרמה' - קומת כניסה | נהר הירדן 1 בית שמש | טלפון 077-340-1229 | פקס 0722-710-904

האתר נבנה ע"י תפיסת עומק © כל הזכויות שמורות